ARACİ İMALATİ

ARACİ İMALATİ

Hemen irtibat kur toolmanifacturing_cut.jpg

Kimya endüstrisinde dışardan kaynak kullanma trendi yükselmeye devam ettikçe, optimal etkinlik ve yüksek kalitede ürünler üretmek için özelleştirilmiş donanım, teknoloji ve uzmanlıkla yüksek kapasiteli üretici ortaklara ihtiyaç duyulmaktadır.

Eigenmann & Veronelli bunu sahip olduğu üretim tesisleri, kalite ve uyum yasalarına olan bağlılığı ve pazardaki bilgisi ile garanti etmektedir.

Eigenmann & Veronelli çeşitli sektörlerde tadarikçilerin dışardan kaynak kullanma ihtiyacını karşılamak adına üçüncü şahısların üretimi için laboratuvar ve üretim olanakları sunmaktadır.

Kuzey ve orta İtalya’da yer alan bu tesisler güvenilir ortakların desteğiyle ürün portföyünüze yardımcı olmak için bir platform sunmaktadır.

Üretim Tesisleri

Eigenmann & Veronelli İtalya’da Rho (Milano), S. Martino di Trecate (Novara) ve Tradate (Varese) olmak üzere üç üretim alanında faaliyet göstermektedir.Her bir tesis sektörün en gelişmiş teknolojileri ve ekipmanlarıyla donatılmış ve kalite yönetim sistemleri için UNI EN ISO 9001:2015 standartlarına göre onaylanmıştır.

Operasyonlarımızın güvenliğine büyük önem veriyoruz ve düzenlemelere, yasalara ve kalite standartlarına tam uyumu devam ettiriyoruz.Büyük kaza tehlikelerine ilişkin Seveso III Direktifi; çevresel yönetim sistemleri için gereklilikler ISO 14001:2015 ve sağlık ve güvenlik yönetim sistemi OHSAS 18001:2007’ye, ki bunun için sertifikalandırma kuruluşundan mükemmeliyet onayı aldık, uygun olarak çalışıyoruz.

S. Martino di Trecate tesisi örgütleri değerlendirme, raporlama ve çevre performansını iyileştirme aracı olan AB Eko-Yönetim ve Denetleme Şeması (EMAS) tarafından akredite edilmiştir.