Hİzmetlerİmİz

services_cut.jpg

Tedarikçilerimize ve müşterilerimize hızlı bir şekilde değer sağlayan ürünler ve hizmetler geliştirmek zorlu bir iş olabilir ancak bunu tutku ve profesyonellik ile üstleniyoruz.Pazarın zorluklarını yöneterek ve tedarik zincirinde devamlı, sürdürebilir değer yaratırken yenilik eklemeye yardımcı olarak ortaklarımızı destekliyoruz.

Dağıtım ve Temsilcilik

Eigenmann & Veronelli’nin kimyasal hammadde, özel kimyasallar ve performans kimyasallarının satışı, pazarlanması ve dağıtımı konusundaki geniş tecrübesi tedarikçi ve müşterilerimizle kurduğumuz uzun soluklu ilişkilerin temelini oluşturmaktadır.

Bölgesel danışmanlarımızin kabul gören uzmanlığıyla bütünleşmiş geniş coğrafi kapsama alanımız, çeşitli global pazarlarda tedarikçilerize kişiselleştirilmiş destek sağlamamıza olanak vermektedir.Bu “global-lokal” yaklaşımı çerçevesinde sürekli takibini yaptığımız yerel yönetmelikler ve bölgeye has tüm dinamikleri göz önüne alan yapımızla, kimyasal madde üreticilerinin dünya çapındaki pazarlarda müşterileri destekleyebilecekleri en optimum satış kanalını oluşturmasında yardımcı oluyoruz.

Fason İmalat

Kimya endüstrisinde dışardan kaynak kullanma trendi yükselmeye devam ettikçe, optimal etkinlik ve yüksek kalitede ürünler üretmek için özelleştirilmiş donanım, teknoloji ve uzmanlıkla yüksek kapasiteli üretici ortaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Eigenmann & Veronelli bunu sahip olduğu üretim tesisleri, kalite ve uyum yasalarına olan bağlılığı ve pazardaki bilgisi ile garanti etmektedir.

Eigenmann & Veronelli çeşitli sektörlerde tadarikçilerin dışardan kaynak kullanma ihtiyacını karşılamak adına üçüncü şahısların üretimi için laboratuvar ve üretim olanakları sunmaktadır.Kuzey ve orta İtalya’da yer alan bu tesisler güvenilir ortakların desteğiyle ürün portföyünüze yardımcı olmak için bir platform sunmaktadır.

Analiz Laboratuvarları

Eigenmann & Veronelli, İtalya ve İspanya’daki analiz laboratuvarlarında çok çeşitli pazarlardaki müşterileri için formül geliştirme ve uygulama hizmetleri sağlamaktadır.Laboratuvarlarımız, karşılaştırma yapmak, yeni uygulama fırsatlarını paylaşmak ve yenilikçi, etkin ürünlerin formül gelişimini desteklemek adına R&D departmanları yöneticileriyle yakın iş birliği içerisinde çalışan donanımlı ve deneyimli teknisyenler tarafından yönetilmektedir.

Dağıtım ve Lojistik

Kimyasal hammadde ve performans kimyasalları üretici ve dağıtıcısı olarak Eigenmann & Veronelli, malzemelerinizin güvenli ve etkili bir şekilde zamanında dağıtımını sağlamak için geniş dağıtım ağını geliştirerek tedarik zincirinin her iki ucuna da hizmet vermektedir.

Eigenmann & Veronelli’nin kısmen sahip olduğu yerel depo ağı, dünya piyasalarında kapsamlı bir lojistik sağlamamıza olanak sağlayarak en yüksek standartta güvenlik ve kalitede çalışmaktadır.Bu ağ bizim esnek lojistik yeterliliklerimiz ve güvenilir üçüncü şahıs servis sağlayıcılarımız ile birleştirilmiş olarak müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilen son derece etkili hizmet sağlamamıza olanak tanımaktadır.

B2B Entegrasyonu

Süreçler ve maliyetleri en iyi şekilde yönetme hedefiyle Eigenmann & Veronelli, önde gelen bir dijital tedarik ağı olan Elemica vasıtasıyla tedarikçiler için işletmeler arası entegrasyon sunmaktadır.

Bu ortaklıklarla kimyasal tedarik zincirinde risk ve yetersizlikleri ortadan kaldıran kusursuz bir katılım için çabalıyoruz.