YÖNETİCİ VE TEDARİKÇİ ALANI

Principals' and suppliers' area

Özel imalat hizmetleri sunan özel kimyasalların distribütörleri olarak,endüstrimizin yanı sıra yaşadığımız topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz.

Eigenmann & Veronelli’nin etik ve şeffaflık ilkeleri ile sürdürmekte olduğu anlayış iş ortakları açısından ideal bir partner olarak sınıflandırılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında yeniliği ve inovasyonu önemli misyonu olarak tanımlayan iş ortakları için de  Eigenmann & Veronelli vazgeçilmez bir partner konumundadır.

İş ortaklarımızla birlikte günümüz toplumunun ve gelecek nesillerin yaşam kalitelerini, iyileştirme potansiyeli olan ürünlerin geliştirilmesine yardım ederek faaliyette olduğumuz her sektörde en iyi çözümü belirleme amacıyla çalışıyoruz.Eigenmann & Veronelli yeni pazarlarda genişlemek ya da operasyonlarını güçlendirmek isteyen temsilci ve tedarikçilerimiz için satış ve pazarlama kanalı olma görevini yerine getirmektedir.

Bunu şirket operasyonlarını şekillendirme, düzenleyici uyumu başarma ve ticari gelişimi kolaylaştırmanın yanın sıra sürdürülebilir gelişim, değer ve sürekli gelişen yenilikçi pazar şartlarına yenilik oluşturmaya yardım ederek başarıyoruz.Kapsamlı dağıtım hizmetlerimizle tamamladığımız geniş yelpazede saf kimyasal hammadde, özel kimyasal ürünler ve performans kimyasalları sunmaktayız.

Ekiplerimizin teknik ve pazar bilgisiyle, Eigenmann & Veronelli yapıştırıcı, gıda, yardımcı endüstriyel kimyasallar, kağıt, deri, kozmetik, deterjan, ekoloji, inşaat, beşeri ilaç, kauçuk, yem, plastik, poliüretan, kimyasal sentez, tekstil ve boya dahil çeşitli sektörlerdeki şirketler için en uygun uygulama çözümleri belirlemekte ve uygulamaktadır.