Kuruluşumuz

Organization.jpg

Eigenmann & Veronelli’de en iyi kaliteyi sağlama ve kapsamlı ürün ve hizmetler portföyü sunma amacımız ancak yetkinlik, profesyonellik, bağlılık ve ekibimizin tutkusuyla gerçekleşebilir.Müşterilerimizi yüksek kalitedeki kimyasallar ve özel ürünlerin üretimi ve uygulanması bakımından tam olarak desteklemek için teknik yeterlilikleri olan ve pazar bilgisine sahip çözüm odaklı profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

Tedarikçilerimiz adına kimya sektöründeki güçlükleri en doğru şekilde yöneterek, ürünlerinin pazardaki konumunu desteklemek ve özel ihtiyaçlarını karşılamak adına tedarikçilerimizin beklentilerine özel fırsatlar çözümler sunmaktayız. Müşteri ve tedarikçilerimizi yenilik, farklılaşma ve stratejik büyüme alanlarında desteklemek başlıca önceliğimizdir.

Eigenmann & Veronelli’de ticari faaliyet, pazar ve uygulama alanına göre  şekillendirilir ve uzmanlaşmış satış departmanı tarafından gerçekleştirilir. Bu departmanların her biri yerel ticari faaliyetlerde son derece tecrübeli ve yetkin bir ekip tarafından yönetilir.Kimyasal satış departmanlarımız ticari başarılarını sağlamalarına yardımcı olacak çözümleri uygulamak için kendi endüstrilerini ve bölgeye özel uzmanlıklarını geliştirmektedirler.

Hedeflenen yaklaşımımız hizmet verdiğimiz bazı endüstrileri laboratuvar hizmeti aracılığıyla desteklemektir.Kurumsal laboratuvarlar ve üretim tesislerimiz formül geliştirme yeterliliklerimiz ve dünya sınıfı satış ekiplerimize ev sahipliği yapmanın yanı sıra, tedarikçi ve müşterilerimize atölye çalışmaları sunmaktadır.

ENDÜSTRILER

BÖLÜMLER


 Yaşam BilimleriPerformans Kimyasalları